טבעת יהלום טוויסט - מדוע טבעות אירוסין מסתובבות הפכו לכה פופולאריות?

טיפים ומדריכיםטבעת יהלום טוויסט - הקסם שבזרימה והאחדות של אי סימטריה

כמעט כל טבעות האירוסין אשר נרכשות בישראל כיום הן טבעות זהב עם יהלומים. ואכן, הטרנד הנוצץ, אשר החל לתפוס תאוצה ב-100 השנים האחרונות והפך לתופעה רווחת, הוליד עמו גם אין ספור סגנונות. כעת, נציג בפניכם את אחד העיצובים המדליקים והמשגעים ביותר בתחום – טבעות אירוסין טוויסט (Twist). 
 
טבעות אירוסין טוויסט הן טבעות יהלומים מיוחדות אשר קסמן טמון בכך שהן מאפשרות גם לחישוק הטבעת לייצר אמירה משל עצמו. בניגוד לטבעות אירוסין "רגילות", המעוצבות בחישוק סימטרי ומתמקדות בעיקר ביהלום הראשי (ו/או ביהלומים המשובצים לצדו), טבעת יהלומים טוויסט מציגה עיצוב אשר גורם לכך שלא תוכלו להתעלם מכל האלמנטים בתכשיט. 
 
במרבית המקרים, טבעות אירוסין אלה מעוצבות עם חישוק אשר כלל איננו מסתיים במעגל סגור אלא כולל שני קצוות פתוחים (לדוגמה, טבעת איביזה). כמו כן, הן מעניקות מרחב פעולה אמנותי גדול למעצב גם מבחינת האופן שבו היהלום משובץ במרכז הטבעת. למשל, ישנן טבעות טוויסט בהן היהלום משובץ בשיבוץ כוס בין שני פלגי הטבעת (הנה כאן, בטבעת סן פרנסיסקו), וישנן טבעות המשלבות את היהלום עם כתר שיניים. לעיתים, קצוות החישוק המפותל מסתיימים באלגנטיות לכדי יצירת כתר שיניים עליו משובצת האבן המרכזית. 
 

 
בקיצור, טבעת אירוסין טוויסט היא כמעט תמיד טבעת מיוחדת במינה אשר מאפשרת להביא לידי ביטוי את האלמנטים שעומדים מאחורי הזוגיות שמאחורי האירוסין. זהו עיצוב טבעת אירוסין אשר נחשב לפופולארי בקרב זוגות רומנטיים המעוניינים בתכשיט יוצא דופן שמדגיש את אהבתם הייחודית. 
 
טבעת טוויסט יכולה להיות גם עם שיבוץ סוליטר
 
בדומה לכל טבעת אירוסין, גם עיצוב טוויסט מאפשר שיבוץ יהלום מרכזי במגוון אופנים. לדוגמה, ישנן טבעות אירוסין בעיצוב טוויסט המעניקות ליהלום נוכחות על ידי הגבהתו מעל האלמנטים של חישוק הזהב (ראו למשל את טבעת הונג קונג), ולעומתן טבעות אחרות המשלבות את היהלום עם זרמת פלגי הטבעת לכדי יצירת תכשיט אחיד המסמל אמירה של שלם הגדול מסך חלקיו. 
 


בטבעות טוויסט רבות ניתן גם ליהנות מאלמנטים א-סימטריים היוצרים אף הם פרשנות משלהם לתכשיט היהלומים היוקרתי. טבעות טוויסט יכולות להיות כמובן טבעות סוליטר עם יהלום מרכזי. כמו כן, הן מגישות גם עיצובים נוספים כגון שיבוץ אבני צד על כתפי החישוק ופלגיו השונים, שיבוץ יהלום בלחץ או על בסיס כתר שיניים, כתר שיניים המהווה המשך של החישוק המעוצב ועוד. 
 
לסיכום, 
 
טבעות אירוסין מסתובבות הן תכשיטים מרשימים בעיצוב יוצא דופן של רומנטיקה, יוקרה וזרימה. הן נחשבות לטבעות מסוגננות במיוחד אשר רבים רואים בהן טבעות מודרניות. המגוון העצום אשר קיים כיום מאפשר הוספת אלמנטים שונים הן מבחינת שיבוצי יהלומים על הטבעת והן מבחינת האופן שבו משובצת האבן המרכזית. ייחודה של הטבעת טמון בכך שעיצוב טוויסט מעניק אמירה נוספת גם לאלמנט הזהב שבטבעת האירוסין. 
 
רבים מעיצובי הטוויסט המודרניים משלבים בעדינות מדויקת אלמנטים של דרמה לצד אלגנטיות. בזכות ההתפתחות הטכנולוגית, ניתן לעצב טבעות אירוסין טוויסט ממש כיד הדמיון הטובה. אולם, בעת בחירת טבעת אירוסין, וגם כאשר אתם מעוניינים בעיצוב טוויסט, חשוב לזכור כי מדובר בטבעת אותה האישה תשמח לענוד פעמים רבות (ואף כל יום). שימו לב לדגש על אלמנטים כגון פרקטיקה, שילוב עם תכשיטים נוספים, בטיחות ליהלום וכדומה. 
 
08-8663578
מוקד שירות לקוחות